Založit webové stránky nebo eShop

Burza Šlapanice

jarmark 2011

 

1.PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK NA NAŠÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLE

 Kdo zavítal 25.listopadu v čase mezi 15. a 18. hodinou do naší základní školy, určitě nelitoval. Poprvé v historii školy se zde konal PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK výrobků žáků z jednotlivých tříd a družiny. Škola byla otevřená široké veřejnosti. Mohl tedy přijít každý a využít možnosti, která se naskýtá jen jednou do roka...

celý článek

 


Ve Zpravodaji města jste si mohli všimnout článku od paní Aleny Řezníčkové. Těší nás, že byli návštěvníci spokojení a navíc se někdo chtěl podělit o své dojmy.

Určitě to udělalo radost i pedagogům.

 

Školní jarmark

Mí synové opustili školní lavice už před několika lety, takže prostory šlapanické základní školy navštěvuji převážně jen v době konání zastupitelstva, v době, kdy už je budova prázdná.

Možná proto mě ono páteční odpoledne škola naprosto „dostala“: vtáhla mě atmosféra nabitá energií dětí i dospělých, kteří to s nimi opravdu umí. Doslova celá budova totiž ožila jarmarkem. Děti očividně bavilo prodávat své výrobky, a povzbuzeni úspěchem při prodeji se s pokročilou denní dobou pouštěli do výhodných výprodejů a speciálních nabídek. Nešlo jim zkrátka odolat a musím říct, že některé zboží bylo opravdu moc hezké. Obdivuji pedagogický sbor, který ve svém volném čase zvládal ten dav malých podnikatelů. A nejen to – i z pedagogů sálala dobrá nálada a radost, přestože by jistě v pátek odpoledne mohli věnovat čas své rodině.

Nakoupila jsem skvěle a vlastně jsem udělala radost dvakrát za jedny peníze, protože firma, v níž jsem zaměstnána, každoročně vozí dárky do domovů pro handicapované.

Škoda jen, že se jarmark nesetkal s velkým zájmem vedení města. Věřím však, že jsem byla svědkem zrodu nové tradice, kterou bychom mohli rozšířit právě i směrem k dobročinné aktivitě.

Alena Řezníčková, zastupitelka

TOPlist